O NAS

ZACHWYCAMY PODNIEBIENIA

Witamy w świecie Grill Inn, restauracji turecko-libańskiej. Zawitali Państwo do miejsca pełnego wyśmienitych smaków i aromatów, gdzie spotykają się dwie zachwycające podniebienie tradycje kulinarne. Po wizycie w naszej restauracji z pewnością pokochają Państwo kuchnię śródziemnomorską oraz przekonają się jak doskonałe mogą być dania z  grilla.

Zapraszamy do skosztowania różnorodnych potraw z naszego starannie opracowanego menu. Jesteśmy jedyną restauracją Warszawie łączącą kuchnię turecką i libańską, a dodatkowo oferujemy naszym Gościom kącik warzywny w oryginalnym stylu indyjskim. Wszystkie posiłki przygotowujemy z najlepszej jakości warzyw, ryb i mięs wedle starań naszych kucharzy, aby mogli się Państwo delektować perfekcyjną kompozycją smaków. Przyjemną atmosferę dopełnia świetna obsługa, miły dla oka wystrój i relaksująca orientalna muzyka.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy dwa przestronne piętra w bardzo dobrej, pełnej zieleni lokalizacji na warszawskim Wilanowie. Górną salę oferujemy także jako miejsce do organizacji imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do odwiedzenia Grill Inn i zasmakowania w kuchni tureckiej i libańskiej!